Ubezpieczenia majątkowe – Opole

Jeśli chcesz zapewnić sobie spokój i komfort, powinieneś pomyśleć o ochronie swojego majątku. Oprócz polisy na nieruchomość czy samochód warto również pomyśleć o ubezpieczeniu OC dla siebie i Twojej rodziny, które pomoże Ci wyjść z wielu nieprzyjemnych sytuacji. Chodzi na przykład o przypadek, kiedy syn podczas gry w piłkę wynije szybę w aucie sąsiada albo przechodzien złamie nogę na chodniku przed Twoją posesją. Odwiedź nasze biuro w Opolu albo umów się na rozmowę on-line lub przez telefon, którego numer znajdziesz na naszej stronie, a chętnie wybierzemy ofertę idealną dla Twoich potrzeb.

Ubezpieczenia majątkowe dla osób fizycznych

Nie każdy wie, że współcześnie polisa dla domu i mieszkania nie chroni tylko przed pożarem czy zalaniem. Możemy poszerzyć ją o ochronę ruchomości, takich jak sprzęt RTV i AGD, a także innych cennych elementów wystroju, jak meble czy dzieła sztuki. Teraz możesz wyjechać na wakacje lub na święta do rodziny bez obaw, że Twoja nieruchomość padnie łupem złodziei. Pamiętaj jednak, że niektórzy ubezpieczyciele powyżej pewnej kwoty mogą wymagać założenia alarmu lub zamków o określonych parametrach. O wszystkim na ten temat opowiemy Ci podczas spotkania, więc nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Kompleksowe polisy majątkowe dla firm w Opolu

Ochrona ubezpieczeniowa to standard we współczesnym biznesie. Jeśli wykupiłeś polisy dla swoich pojazdów, to nie zapominaj o zabezpieczeniu maszyn i sprzętu komputerowego. Chętnie dobierzemy dla Ciebie kompleksową ochronę dla całego przedsiębiorstwa. Decydując się na większy pakiet, masz gwarancję rabatów i zniżek, a także możliwość uzupełnienia oferty o indywidualnie dobraną propozycję dla siebie i bliskich w doskonałej cenie.

Nie zapominaj również o pracownikach – dla nich też możemy stworzyć specjalne pakiety na własne potrzeby, które będą dodatkowym benefitem, podnosząc Twój prestiż jako dobrego pracodawcy. Pamiętaj, że jeśli skorzystasz z większej liczby produktów z naszej oferty, oprócz dostosowania ochrony do indywidualnych potrzeb, zaproponujemy Ci najlepsze z możliwych warunki cenowe. Zapraszamy do rozmowy on-line lub odwiedzenia naszego biura w Opolu, gdzie z filiżanką dobrej kawy przedstawimy Ci najlepsze z możliwych rozwiązań.