Ubezpieczenia – informacje

Super Agenci zapewniają fachową pomoc przy wyborze polisy na życie i OC, Twojego pojazdu a także ochronie Twojego majątku! Znajdziesz nas w Opolu. Naszą specjalnością są ubezpieczenia klientów indywidualnych oraz biznesowych w zakresie dostosowanym do ich potrzeb oraz aktualnej sytuacji życiowej. Wybierając usługi, jakie proponujemy, oszczędzisz czas na samodzielnym przeglądaniu dostępnych ofert Towarzystw Ubezpieczeniowych. Wyszukamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, zarówno z perspektywy finansowej, jak i długofalowych korzyści.

Nieprzerwanie od dekady służymy profesjonalną pomocą klientom zainteresowanym ubezpieczeniem własnego domu, samochodu czy mienia lub życia. Zgłaszając się do Super Agentów, masz gwarancję otrzymania fachowej porady i zawarcia polisy, która zabezpieczy Cię przed różnymi sytuacjami i zdarzeniami, z korzyścią dla Twojego spokoju.

Ubezpieczenie na życie

Jeśli bezpieczeństwo finansowe twoich bliskich traktujesz priorytetowo, warto rozważyć inwestycję w ubezpieczenie na życie. Podpisując umowę z ubezpieczycielem, ochronisz dzieci lub współmałżonka przed obniżeniem standardu życiowego w razie Twojej niespodziewanej śmierci. Zdajemy sobie sprawę, że myślenie o tych kwestiach nie należy do przyjemnych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby możliwie usprawnić proces wyboru, weryfikacji oraz zawarcia polisy. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze oferty spośród tych dostępnych, dostosowane do Twojego indywidualnego przypadku.

Ubezpieczenie komunikacyjne

Będąc aktywnym uczestnikiem ruchu drogowego, jesteś zobowiązany przepisami polskiego prawa do posiadania ubezpieczenia komunikacyjnego. Jako kierowca możesz być bowiem zarówno sprawcą wypadku, jak i osobą poszkodowaną w jego wyniku, dlatego wywiązanie się z tego obowiązku jest dla Ciebie korzystne w dalszej perspektywie. W zależności od wieku, miejsca zamieszkania czy ewentualnej historii zdarzeń drogowych cena polisy może się znacznie różnić, jednak zadbamy o to, aby zapewnić Ci możliwie najlepszą ofertę.

Ubezpieczenia majątkowe

Zgłaszając się do Super Agentów, możesz też ochronić siebie i bliskich. Posiadając ubezpieczenie majątkowe dla siebie i całej rodziny, nie musisz się martwić, że jeżeli sąsiad złamie nogę na Twoim nieodśnieżonym chodniku będziesz latami mierzyć się z konsekwencjami. Polisa OC w życiu prywatnym jest niedroga, a może mieć szeroki zakres ochrony dlatego nie warto na niej oszczędzać. Jest to podstawowa oferta Towarzystw Ubezpieczeniowych, na której nie warto oszczędzać. Pomożemy Ci znaleźć tą najlepiej skrojoną na miarę aktualnych potrzeb!