SuperAgenci

Zasada #1

Wyróżniająca się obsługa to podstawa naszej marki i punkt honoru. Inspiruje nas możliwość ciągłego doskonalenia się. Chcemy, aby ubezpieczenia stały się czymś więcej niż tylko sprzedawaną ochroną… nasz priorytet to klient i jego cele.

Zasada #1

Liczy się klient.

Wyróżniająca się obsługa to podstawa naszej marki i punkt honoru. Inspiruje nas możliwość ciągłego doskonalenia się. Chcemy, aby ubezpieczenia stały się czymś więcej niż tylko sprzedawaną ochroną… nasz priorytet to klient i jego cele.

Liczy się klient.

Życie

Nie możemy zagwarantować, że włos z głowy Ci nie spadnie. Ale możemy Twój każdy włos wycenić naprawdę drogo.

Porozmawiajmy o Twoim życiu!

ubezpieczenia majątku

Zadbamy o bezpieczeństwo Twojego majątku i pomożemy Ci bezpiecznie ulokować oszczędności.

Porozmawiajmy o Twoim majątku!

Ubezpieczenia komunikacyjne

Zadbamy o każdy szczegół Twojego ubezpieczenia - z nami będziesz gotów na wszystko.

Porozmawiajmy o Twoich samochodach!

Doświadczenie i profesjonalizm

Superagenci to przede wszystkim:

5

Profesjonalnych doradców

36000

Zadowolonych klientów

48300

Wystawionych polis

Supermisja


Poprzez połączenie wiedzy i umiejętności praktycznych oraz wykorzystując ponad 10-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń kreujemy nowy wymiar obsługi klienta. Do 2025 roku chcemy być liderem na rynku agentów ubezpieczeniowych.

Super Agenci
Superagenci

Poznaj nas bliżej

Marta


Supermoc: Współpraca

Chciałbyś z nami współpracować jako klient albo partner ale nie wiesz od czego zacząć? W biznesie najważniejsze są relacje. Zadzwoń i sprawdź co możemy razem osiągnąć.

Porozmawiaj z Martą!
Superagentka Marta
Superagentka Agata

Agata


Supermoc: Nawiązywanie relacji

Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować po raz pierwszy to musisz trafić do naszej SUPERAGENTKI od nawiązywania kontaktu z klientem, nikt z nas nie jest bardziej CZARujący i miły.

Porozmawiaj z Agatą!

Sandra


Supermoc: Empatia

Nikt tak nie rozumie spraw swoich klientów jak SUPERAGENT ze zdolnością współodczuwania trosk drugiego człowieka. P.S. Jeśli dzwonisz po zniżkę – nigdy nie odmówi.

Porozmawiaj z Sandrą!
Superagentka Sandra
Superagent Maciej

Maciek


Supermoc: Odpowiedzialność

Masz poważną sprawę i chciałbyś oddać ją w ręce specjalisty? Najbardziej odpowiedzialny SUPERAGENT z naszej drużyny jest gotowy do działania!

Porozmawiaj z Maćkiem!

Godziny otwarcia

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni powszednie,
od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 8:00 do 17:00.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, pod numerem 793 600 843 lub 793 600 855, mailowo, lub za pomocą formularza kontaktowego poniżej.

biuro@superagenci.com.pl

Siedziba firmy

Może napijemy się kawy?
Zapraszamy do naszego biura przy ul. Ozimskiej 5.
45-044 Opole (siedziba PZU)

Jak dojechać

Porozmawiajmy

W czym możemy Ci pomóc?

Wysoka jakość obsługi i indywidualne podejście to kamienie węgielne naszych relacji z klientami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy w doborze odpowiednich produktów ubezpieczeniowych.
  Agencja ubezpieczeniowa – Opole

  Na początku warto odpowiedzieć na pytanie: dlaczego warto wybrać nasze usługi? Bo za punkt honoru stawiamy sobie zadowolenie klienta. Z doświadczenia wiemy, że osoby odpowiednio i kompleksowo obsłużone chętnie wracają, bo w ten sposób zdobywa się ich zaufanie. Gwarancja dobrze dobranego ubezpieczenia bez zbędnych dodatków i w atrakcyjnej cenie, to nasz cel – nie chcemy oferować Ci czegoś, czego nie potrzebujesz. Zapraszamy do naszej siedziby w Opolu, choć chętnie zabezpieczymy Cię w innym miejscu w kraju.

  Kompleksowe ubezpieczenia w Opolu

  Jeśli szukasz zaufanego partnera, to skontaktuj się z nami telefonicznie, umów się na konsultację on-line lub po prostu odwiedź biuro. Uważnie Cię wysłuchamy i bezpłatnie zapoznamy z naszymi propozycjami. Wskażemy zarówno plusy, jak i minusy każdego z rozwiązań, oraz wskażemy istotne punkty. Pamiętaj, że wybierając ubezpieczenia z naszej oferty, masz zawsze dostęp do zniżek i rabatów, które są jeszcze większe przy odnowieniu ochrony. Premiujemy naszych klientów za lojalność i polecenia. Nie czekaj, tylko odwiedź nas jak najszybciej.

  Dlaczego nas wybrać?

  Wybierając współpracę z naszymi agentami, wybierasz pewność, profesjonalizm i spokój ducha. Daj nam szansę, abyśmy mogli zadbać o Twoje potrzeby ubezpieczeniowe.

  Od lat budujemy zaufanie naszych klientów poprzez rzetelną i profesjonalną obsługę. Jesteśmy gotowi zagwarantować naszym klientom wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów. U nas nie tylko nabywasz ubezpieczenie, ale także zyskujesz partnera na długie lata. Nasze biuro jest zawsze dostępne, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiązać problemy i zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie. Twój spokój i zadowolenie są dla nas najważniejsze.

  Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi agenci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę.